Ostatnio opublikowane oferty

Oferty pracy

Handlowiec wewnętrzny

Lokalizacja: Krakowiaków 48, Warszawa
Umowa o pracę
Pełny etat
Stacjonarny tryb pracy

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki
Typ klienta: B2B (klienci-firmy)
Wymagane języki: angielski

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert
  • Sprawdzanie statusu ofert
  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP i generowanie dokumentów sprzedażowych
  • Współpraca z inżynierami ds. sprzedaży w regionie
  • Uaktualnianie danych w systemie CRM

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Miły głos, wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy w kontakcie z Klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

    Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość szaf sterowniczych będzie dużą zaletą
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

    oraz benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku handlowca wewnętrznego prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@rittal.pl

Looking for a new challenge?
In our Job Board you will find all the latest vacancies.

Already registered on the career portal?
Our candidate login gives you access to your profile.

Already an employee with the Friedhelm Loh Group?
Our employee login allows you to apply internally .

Got any questions about applying for a job?
Here you will find FAQs and some useful tips.